Informace pro členy

Pokud byste se někdo rozhodli přejít z neplaceného druhu členství na placené :), tak můžete 600,- Kč (nevýděleční, tedy studenti, nepracující důchodci apod. jen 300,- Kč) poslat na účet
2901273558/2010 a do Poznámky napsat své jméno a nebo nám příslušnou částku dát v hotovosti, až se někdy zase uvidíme.

Jinak upozorňujeme, že ti, co zaplatili příspěvky již v roce 2017, mají je současně uhrazeny i pro rok 2018. Toto byla výjimka v "ustavujícím" roce, v dalších letech už se bude platit normálně. :)

Předem děkujeme!

Informace o akcích BKZ
  • 15.1. U Barcuchů úspěšně proběhlo sportovní finále B podzimní sezóny B-RBL
  • na 22.1. se tamtéž chystá sportovní finále A
  • 10.2. bude společné setkání a vyhodnocení celé sezóny, samozřejmě spojené s turnájkem a posezením s pohoštěním. Turnaj budou hrát všichni příchozí bez ohledu na příslušnost v jednotlivých družstvech, tedy i dřívější hráči, rodinní příslušníci apod. Potřebujeme ale co nejdřív znát počty! A stejně tak počty "strávníků". Kapitáni, prosím hlaste e-mailem nebo i SMS.
  • 12.2. pořádáme v Holešově malý výjezdní turnájek. V tuto chvíli už je všech 12 míst obsazeno, takže uvažujeme ještě o jednom termínu. Ale v únoru jsou jarní prázdniny a pak začíná nová liga (viz dále), takže nevíme, v jakém to udělat termínu. Zájemci, hlaste se a taky napište, které dny v týdnu byste mohli (jednalo by se o cca 2 hodiny, pravděpodobně 18-20).
    plánujeme další výjezdy do okolních heren (Valašské Meziříčí, Přerov, Olomouc, Brno...) buď jen "na čumendu" (trénink) a nebo s nějakým turnajem. Záleží na Vašem zájmu.
  • na konci února chceme zahájit novou ligu U Barcuchů. Tentokrát se ale zcela změní formát a bude se hrát ve společných termínech jednou za 14 dní systémem ABL (tříčlenná družstva proti sobě, bodují se vítězství soupeřů na řádku a celkový vyšší nához). Opět bych potřeboval co nejdříve vědět, která družstva by měla zájem se zúčastnit a které dny v týdnu jim vyhovují.

Na Vaší odezvě nám záleží! Pište!

A užívejte si nejen hraní! :)

Bowlingový klub Zlín, z.s. je nezisková organizace hráčů všech úrovní a příznivců bowlingu ve Zlíně a okolí.
Vysoká 2094, Zlín
+420 774 020 155
klub@bowlingzlin.cz
www.bowlingzlin.cz
@BowlingZlin.cz

Nezáleží na tom, kdo bowling hraje nebo jakým způsobem ho hraje, každý při něm může strávit příjemné chvíle.


Pojďte a vyzkoušejte si ho sami! Rádi vám pomůžeme a poradíme!