O klubu

Bowlingový klub Zlín, z.s. je dobrovolné neziskové sdružení fyzických a právnických osob, které bylo založeno za účelem podporovat sportovní a vzdělávací vyžití jeho členů především v oblasti bowlingu.

Náplní spolku je především:

• sdružování a evidence sportovních hráčů bowlingu ve Zlíně a okolí
  • prezentace jejich sportovních aktivit a úspěchů na internetových stránkách a v ostatních médiích
  • organizování turnajů a jiných akcí pro členy, jejich rodinné příslušníky a přátele
  • sjednávání slev a jiných výhod u provozovatelů bowlingových heren, prodejců bowlingového vybavení apod.
  • získávání finanční podpory pro činnost spolku a jeho členů od komerčních, státních a soukromých subjektů
  • propagace bowlingového sportu u široké veřejnosti
  • spolupráce s ostatními bowlingovými kluby a podobnými organizacemi
Bowlingový klub Zlín, z.s. je nezisková organizace hráčů všech úrovní a příznivců bowlingu ve Zlíně a okolí.
Vysoká 2094, Zlín
klub@bowlingzlin.cz
www.bowlingzlin.cz
@BowlingZlin.cz

Nezáleží na tom, kdo bowling hraje nebo jakým způsobem ho hraje, každý při něm může strávit příjemné chvíle.

Pojďte a vyzkoušejte si ho sami! Rádi vám pomůžeme a poradíme!