Po dvou měsících koronavirové karantény a zavřených "veřejných provozoven" to vypadá, že bychom už zase mohli začít hrát!

Pro Vaši lepší orientaci zde uvádíme souhrn informací z jednotlivých bowlingových heren, jak plánují postupný návrat k (doufejme) běžnému provozu. Už aby to bylo! :)

Dále upozorňujeme, že většina dlouhodobých soutěží (ABL apod.) se bude odehrávat v náhradních termínech a také turnaje plánované na konec května a později se většinou uskuteční v původních nebo jen mírně pozměněných termínech! Informujte se u jednotlivých organizátorů!

 

Obnovení provozu v jednotlivých hernách (poslední aktualizace 9.5.2020):

Bowling Pádím Zlín
Od 11.5.2020 se otevírá herna bez občerstvení, od 25.5. pak plný provoz, byť s "bezpečnostními" omezeními. Všechny podrobnosti se dozvíte na jejich webu www.padim.cz/bowling .
Otevřeno bude denně od 15 do 20 hodin, max. 3 hráči na dráhu, nejvhodnější je rezervovat si dráhy předem telefonicky nebo pomocí SMS na tel. 725 743 290, případně mejlem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Xbowling ValMez
Provoz herny bude obnoven (za přísně limitovaných podmínek) už od pátku 8.5.2020! Všechny podrobnosti se dozvíte na jejich stránkách (valmez.xbowling.cz/souteze/obsazovacky-turnaju/), a pokud si chcete zahrát ještě o onom příštím víkendu, je potřeba si dráhu zarezervovat co nejdříve (odkaz na Obsazovačky je i ve zmiňovaném článku), volné termíny mizí velmi rychle! A není se co divit... :)

Bowlingbar Trumf Přerov
Dostali jsme zprávu z Přerova, že přece jen hernu otevřou, a to od úterý 12.5.2020 od 10 hodin - samozřejmě v omezeném režimu a bez obsluhy, jen s otevřenou zahrádkou, ale zato za "dumpingovou" cenu :). Od 25.5. už bude otevřena i restaurace.
Podrobnosti najdete na jejich stránkách trumfpilsnerpub.cz/bowling/ .

Bowland Šantovka Olomouc
I v Olomouci nakonec otevírají už 11.5.2020. Bude se hrát ob jednu dráhu, za zpřísněných hygienických podmínek, ale přijít může i veřejnost a pronájen dráhy stojí jen 200,- Kč za hodinu. Od 25.5. bude otevřena i restaurace (a tedy i obsluha a občerstvení při bowlingu). Podrobnosti najdete na jejich webu.

Bowling Sýpka Blansko
Otevírá bowling až 25.5. současně s restaurací.

Xbowling Tišnov
Je od 11.5.2020 v provozu jen pro registrované hráče (ABL, ČBA) a od 25.5. už i pro veřejnost. Podrobnosti najdete najejich webu tisnov.xbowling.cz/aktualne/otevreni-bowlingoveho-centra-xbowling-tisnov/, zamluvit dráhy si můžete standardně v jejich on-line rezervačním systému.

Bowlingový klub Zlín, z.s. je nezisková organizace hráčů všech úrovní a příznivců bowlingu ve Zlíně a okolí.
Vysoká 2094, Zlín
+420 774 020 155
klub@bowlingzlin.cz
www.bowlingzlin.cz
@BowlingZlin.cz

Nezáleží na tom, kdo bowling hraje nebo jakým způsobem ho hraje, každý při něm může strávit příjemné chvíle.


Pojďte a vyzkoušejte si ho sami! Rádi vám pomůžeme a poradíme!