10. prosince 2018 proběhl pátý hrací den Skupiny A Zlínské bowlingové ligy

Tak, už i Skupina A má odehráno předposlední kolo této sezóny ZBL a čeká ji už jen poslední hrací den při společném finále.

Tož tak! dvěma vítězstvími a ziskem 10 bodů potvrdili první místo ve skupině přesně stejně, jako druzí Sipoši. To třetím Triple X se vůbec nedařilo a ziskem pouhých dvou bodů dali šanci Valachům, kteří získali bodů osm a dotáhli se k nim na rozdíl pouhých čtyř bodíků! Tato skupina je ale stále velmi vyrovnaná, a protože se ve finále (tedy poslední hrací den) hraje o dvojnásobné počty bodů, může se pořadí ještě hodně promíchat!

 A co nás zaujalo?

Tak především výkon družstva Tož tak!, kterému se v tomto hracím dni podařilo dosáhnout nejen průměrného výsledku 533,67 bodů, ale také absolutně nejvyššího náhozu v sezóně, a to 582 bodů! Blahopřejeme!

Na opačné straně pomyslného žebříčku se tentokráte ocitli Triple X, kteří v tomto kole obstarali nejen tři nejnižší náhozy jednotlivců, ale také absolutně a hluboce nejnižší nához družstva (310 bodů).

Nejtěsněji pak dopadly souboje Petra K. z družstva Tož tak! a Sipoše Péti B. (164:160) a Libora z Tož tak! s Petrem V. ze Sipošů (157:162). Oba tyto duely proběhly v jednom zápase, takže si z nich družstva nakonec spravedlivě odnesla každé po jednom těsném bodíku. :)

Však se můžete přesvědčit sami:

Tak na viděnou se všemi v sobotu 12. ledna 2019 v 11 hodin U Barcuchů!

Bowlingový klub Zlín, z.s. je nezisková organizace hráčů všech úrovní a příznivců bowlingu ve Zlíně a okolí.
Vysoká 2094, Zlín
+420 774 020 155
klub@bowlingzlin.cz
www.bowlingzlin.cz
@BowlingZlin.cz

Nezáleží na tom, kdo bowling hraje nebo jakým způsobem ho hraje, každý při něm může strávit příjemné chvíle.


Pojďte a vyzkoušejte si ho sami! Rádi vám pomůžeme a poradíme!