Všem se moc omlouváme za to, že jsme zde tak dlouho nezveřejnili výsledky 4. hracího dne naší ZBL, ale měli jsme tento týden velké problémy s kabelovým přenosem dat: když jsme data dali do kabely a přenesli, tak tam pak buď vůbec žádná nebyla a nebo byla nezpracovatelná. :) Takže se to budeme teď snažit napravit...

Za článkem najdete jak výsledky skupiny A tak skupiny B. A co k nim říct?

Ve skupině A se to pěkně zamíchalo:

Tož tak!, byť uhráli nejvyšší průměrný výsledek dne, získali jen dva (!) body z 15 možných a spadli na druhé místo.

Zato Malari si pro sebe "schlamstli" bodů rovných deset a vyšvihli se do čela.

Zbylé dva týmy (Valaši a Štamgasti) však také nezahálely a ziskem devíti bodů (každý) se již dotahují na čelo tabulky!

Z individuálních výkonů bychom chtěli vyzvednout Laďu a Zděňu z Valachů a Jardu ze Štamgastů, kteří všichni získali pro svá družstva všechny individuální body. A Laďovi z Valachů patří i veliká gratulace k velmi pěknému celkovému průměrnému výkonu 190,33 bodů!

Ve skupině B se žádné velké revoluce (zatím) nekonají.

Sipoši lehounce zvýšili náskok (zisk 11 bodů) nad Doktory (+10 bodů), druhá polovina tabulky je stabilizovaná a zdá se, že tam už k nějakým velkým změnám ani moc dojít nemůže. Výhodou je, že prozatím nemáme otevřenu skupinu C, takže tato družstva mají účast ve skupině B i v příští sezóně jistou! :)

A individuality? Hráčem kola se bezpochyby stal Péťa Beran ze Sipošů. Nejen, že jako jediný získal v tomto HD všechny tři body, ale měl i nejvyšší individuální výsledek (209 b.) a také celkový průměr (188,3 b.)! Hned za ním se umístila Iva z Doktorů krásným průměrným výsledkem 183,33 bodů. Tito dva "výtečníci" (míněno v dobrém!) ostatním svými výkony utekli - jak se říká - "o parník". :)

A to je pro tentokrát vše, ještě jednou se omlouváme za zdržení při zasílání výsledků a hurá do závěrečných dvou hracích dní! Ještě zdaleka není na čelních pozicích obou skupin nic rozhodnuto! :)

Mějte se letně (ono to teď jinak ani nejde... :) )!

  

 

Bowlingový klub Zlín, z.s. je nezisková organizace hráčů všech úrovní a příznivců bowlingu ve Zlíně a okolí.
Vysoká 2094, Zlín
+420 774 020 155
klub@bowlingzlin.cz
www.bowlingzlin.cz
@BowlingZlin.cz

Nezáleží na tom, kdo bowling hraje nebo jakým způsobem ho hraje, každý při něm může strávit příjemné chvíle.


Pojďte a vyzkoušejte si ho sami! Rádi vám pomůžeme a poradíme!