Skupina A se nám rozděluje na dvě poloviny

To, co bylo v prvním hracím dni jen naznačeno, projevilo se hned v následujícím kole zcela jasně: první dvě družstva bodově odskočila "pronásledovatelům" na více než dvojnásobek a přetahují se o vedení, zatímco zbývající dvě "sbírají drobty z jejich stolu". Ale doufejme, že k tomuto tvrzení můžeme přidat slovíčko "zatím"! :)

Štamgasti v tomto kole zabrali a ziskem 25 bodů (celkově 45 bodů) přeskočili na prvním místě družstvo ČeŠi (tentokráte 21 bodů, celkem 43 bodů). Valachům na třetím místě a Sipošům na čtvrtrém se dařilo ještě méně než minule, když získali jen 9 (potažmo 5) bodů.

Nejlepším hráčem kola byl Petr Kowalczyk (Štamgasti), který pro své družstvo získal všech šest možných individuálních bodů a dosáhl také nejlepšího průměru (166,2 bodu). Jediná žena ve startovním poli Maruška Šípková získala krásné čtyři body, čímž se v pomyslné tabulce "užitečnosti" v tomto hracím dni zařadila na dělené třetí místo.

Zajímavosti tohoto kola:
- obě "vítězná" družstva Štamgasti a ČeŠi uhrála pět výher a jednu prohru zatímco "poražení" Valaši a Sipoši každý naopak jednu výhru a pět proher,
- nejtěsněji dopadl zápas Štamgasti : ČeŠi, kde rozhodovaly pouhé čtyři body (465 : 469, ovšem na hendikepy 8 : 20) :),
- nejtěsněji dopadly duely Marušky (ČeŠi) se Zdeňou (Sipoši) - 143 : 141 - a Ladi (Valaši) s Honzou (Češi) - 151 : 148 (i zde notně "zaúřadovaly" hendikepy) :),
- Sipošům se podařilo vyhrát jejich jediný zápas těsně 3 : 2 i přes velmi "nevýrazný" výkon 444 bodů.

Uvidíme, jak to bude vypadat po třetím hracím dni... :)

A tady jsou podrobné výsledky:

Bowlingový klub Zlín, z.s. je nezisková organizace hráčů všech úrovní a příznivců bowlingu ve Zlíně a okolí.
Vysoká 2094, Zlín
+420 774 020 155
klub@bowlingzlin.cz
www.bowlingzlin.cz
@BowlingZlin.cz

Nezáleží na tom, kdo bowling hraje nebo jakým způsobem ho hraje, každý při něm může strávit příjemné chvíle.


Pojďte a vyzkoušejte si ho sami! Rádi vám pomůžeme a poradíme!