První polovinu základní části podzimní sezóny ZBL završila i skupina B

I ona totiž odehrála svůj třetí hrací den a tím se přehoupla do poloviny druhé. Do ní vstupuje družstvo Moribundus i nadále z prvního místa, když si ziskem dalších 26 bodů (celkem 74 b.) upevnilo svou pozici v čele. Stejně tak Hrdobci zůstali na místě druhém (+12 bodů, celkem 42 b.). Valaši B ovšem "přidali plyn" (+15 bodů, celkem 32,5 b.) a přeskočili v tuto chvíli čtvrté družstvo No name (+7 b., celkem 31,5 b.) při "stíhací jízdě" za Hrdobci. Může z toho být ještě zajímavá přetahovaná, je na to stále dost času!

Jinak lze konstatovat, že se potvrdila prozatímní dominance družstva Moribundus, které nejen získalo nevíce bodů, ale předvedlo také nejvyšší nához (522 bodů) i celkový průměr (458,3 b.). Členové tohoto družstva zaznamenali i nejvyšší individuální průměry (všichni tři nad 150 b.) a Rostík s Zdeňou se stali i nejužitečnějšími hráči tohoto kola - každý získal pro své družstvo pět bodů. Je ovšem potřeba vyzdvihnout i nejužitečněkší ženu kola, kterou se stala Evička (Valaši B.) s vybojovanými krásnými čtyřmi individuálními body.

A co zajímavého se tentokráte přihodilo?
- "nejpikantnějším" výsledkem asi skončil duel Hrdobců s Valachy B (363 : 364), který byl:
1. duelem s nejnižším bodovým rozdílem (o jeden jediný bod!),
2. duelem s nejnižším součtem bodů celkem,
3. duelem s nejnižším počtem dosažených bodů vítězného týmu.
- první duel mezi družstvy No name a Moribundus skončil minimálním rozdílem (445 : 455), aby pak jejich druhý duel skončil největším bodovým rozdílem kola (319 : 476),
- Milanovi (No name) se ve druhé hře podařily uhrát - k velkému zděšení soupeřů :) - čtyři "strajky" po sobě (nakonec 176 bodů) a kapitán jeho družstva Kuba ho napodobil ve hře poslední (178 bodů).

Na podrobné výsledky se můžete podívat v přiloženém souboru, na naše "borce" ze skupiny B zase za čtrnáct dní... :) Tak na viděnou! :)

Bowlingový klub Zlín, z.s. je nezisková organizace hráčů všech úrovní a příznivců bowlingu ve Zlíně a okolí.
Vysoká 2094, Zlín
+420 774 020 155
klub@bowlingzlin.cz
www.bowlingzlin.cz
@BowlingZlin.cz

Nezáleží na tom, kdo bowling hraje nebo jakým způsobem ho hraje, každý při něm může strávit příjemné chvíle.


Pojďte a vyzkoušejte si ho sami! Rádi vám pomůžeme a poradíme!