Předposlední, tedy pátý hrací den už má za sebou i skupina B

Hned na úvod je možné konstatovat, že na pořadí družstev se po tomto hracím dni nic nezměnilo. První Moribundus si připsal dalších 21,5 bodu a s celkovými 123,5 body ho v základní části už nemůže nikdo předstihnout. Zato druzí Hrdobci získali tentokráte bodů nejméně (10) a jsou s celkovými 69 body už jen o 11 bodů před třetími No name (tentokrát krásných +17,5 bodu, celkem 58 b.). Čtvrtí Valaši B si ziskem pouhých 11 bodů dost pohoršili, ale stále zůstávají "na dostřel" (8,5 bodu) od třetího místa.

Celkově se hráčům moc nedařilo, což bylo vidět na jejich průměrech i součtech družstev. Např. vedoucí družstvo Moribundus skončilo s průměrným náhozem 407,2 bodu, což je o 37 bodů méně, než byl jejich dosavadní průměr. Na druhou stranu se tentokráte "zviditelnili" hráči družstva No name, což je vidět na jejich bodovém zisku, jednotlivých výkonech a individuálních i hromadných statistikách (viz přiložené výsledky).

"Kuriozitu" dnes žádnou nemáme, celý hrací den byl takový nemastný-neslaný, na čemž měly určitě podíl i všeobecně slaší výkony. Proto je určitě na místě ještě jednou vyzdvihnout výjimečný výkon hráčů družstva No name, kteří se rázem objevili téměř ve všech statistikách na předních pozicích:
- nejužitečnější hráč: 1. Kuba
- nejvyšší nához: 2. a 5. Kuba, 6. a 8. Kamil
- nejvyšší nához družstva: 1. a 2. No name
- nejvyšší průměr: 2. Kuba, 4. Milan, 5. Kamil
- nejvyšší průměr družstva: 2. No name velmi těsně za vítězným družstvem Moribundus.
A určitě nechceme zapomenout ani na nejlepší ženu, kterou byla opět Věrka (Hrdobci) se třemi získanými body a krásným nejvyšším náhozem 178 bodů.

A jestli to tak opravdu bylo, o tom se můžete přesvědčit tady: :)

Čeká nás poslední hrací den, ve kterém se už definitivně rozhodne, která dvě družstva z každé skupiny se utkají v závěrečném finále o titul vítěze této sezóny ZBL (a zbývající čtyři budou spolu bojovat "o prestiž" :) ). Ještě je možnost s tím něco udělat! Tak ať to padá!

Bowlingový klub Zlín, z.s. je nezisková organizace hráčů všech úrovní a příznivců bowlingu ve Zlíně a okolí.
Vysoká 2094, Zlín
+420 774 020 155
klub@bowlingzlin.cz
www.bowlingzlin.cz
@BowlingZlin.cz

Nezáleží na tom, kdo bowling hraje nebo jakým způsobem ho hraje, každý při něm může strávit příjemné chvíle.


Pojďte a vyzkoušejte si ho sami! Rádi vám pomůžeme a poradíme!