V pondělí 12.2.2018 jsme si zajeli do Holešova, abychom si tak trošku netradičně "potrénovali".

Pro zájemce jsme v holešovském Bowling Clubu uspořádali malý turnájek, ve kterém si účastníci mohli "ochutnat" i trošku nestandardní způsoby hraní. Nejdříve se začalo "Osmičkou" (k dosažení "strike" stačí shodit osm nebo více kuželek), pak byla "Devítka" (to samé, jen je potřeba shodit alespoň devět kuželek), následovala jedna hra klasicky a skončilo se jednou hrou "Low Game" (hraje se na co nejmenší počet shozených kuželek, ale každým hodem se musí srazit alespoň jedna, jinak se hod počítá jako dohoz).

Přestože se jednalo o tzv. "funny" turnaj, tedy turnaj hraný především pro zábavu, všichni se snažili, co mohli, a na závěr byli také náležitě odměněni "voňavými" a sladkými odměnami.

Turnaj měl za cíl především "vytáhnout" zlínské hráče, kteří nikdy nehráli v jiné než "domácí" herně, taky trošku "do světa", aby poznali, jak to vypadá a funguje i jinde - což se dle ohlasů zúčastněných určitě povedlo!

Výsledky sice tentokráte nebyly důležité, ale ať neupíráne "slávu vítězům a čest poraženým", tady je závěrečná výsledková tabulka (červenou barvou jsou vyznačeni hráči, kteří se zúčastňují některé z oficiálních lig - ABL):

BKZ Turnaj Holešov 20180212

 

Bowlingový klub Zlín, z.s. je nezisková organizace hráčů všech úrovní a příznivců bowlingu ve Zlíně a okolí.
Vysoká 2094, Zlín
+420 774 020 155
klub@bowlingzlin.cz
www.bowlingzlin.cz
@BowlingZlin.cz

Nezáleží na tom, kdo bowling hraje nebo jakým způsobem ho hraje, každý při něm může strávit příjemné chvíle.


Pojďte a vyzkoušejte si ho sami! Rádi vám pomůžeme a poradíme!