V prvním patře objektu Tržnice v centru Zlína se konal další náš "amatérský" turnaj

Chtěli jsme vyzkoušet jiné bowlingové prostředí, a tak jsme další turnaj uspořádali v herně nepálské restaurace Makalu (dříve 9evítka), kde je pět drah Brunswick a šňůrové stavěče.

Na poslední chvíli se nás sešlo patnáct (včetně dvou turnajových nováčků - o nich ještě později), z toho dvanáct hrajících, takže jsme nakonec hráli jen na čtyřech drahách po třech, aby nikdo nemusel zbytečně čekat. Nejdříve si všichni odehráli čtyři kvalifikační hry (každou na jiné dráze), čímž se určilo pořadí pro finále. To se hrálo na dvě hry od nuly s tím, že první čtyři po kvalifikaci hráli mezi sebou o pozice "na bedně", ostatní pak o pořadí "v nižších patrech".

Vzhledem k tomu, že to na této herně moc "nepadá" (což je vidět i na celkových výsledcích), občas zaznělo i nějaké to ostřejší slovíčko, ale jinak byla nálada jako vždy veskrze pozitivní, sportovní a přejícná. :)

Do "velkého finále" se celkem zaslouženě probojovaly dva partnerské páry: Věrka s Otíkem a "nováčci" Irča s Tomem. Zatímco Věrka si hned první smolnou hrou dé facto zavřela cestu "na bednu" a Otík dosáhl v obou hrách jen o trošku horších výsledků, než měl v základní části, oba naši noví kamarádi se už asi správně rozkoukali, odhodili ostych a předvedli na tuto hernu až nevídané výkony! Perličkou je, že nebýt "ženských" hendikepů, podělili by se díky zcela shodnému náhozu ve finále o první místo! Takto ovšem po zásluze zvítězila Irča, která měla i nejvyšší nához z jedné hry v celém turnaji (168 bodů)! Druhý skončil její manžel Tomáš a hned za nimi Otto a Věrka. Blahopřejeme!

Pořadí na dalších místech i podrobné výsledky najdete v přiložené tabulce:

Děkujeme všem zúčastněným za výbornou atmosféru a těšíme se na pokračování za měsíc na tomtéž místě! :)

V naší galerii se ještě můžete podívat na pár fotek ze závěrečného vyhlašování výsledků a následné diskuze:

 

Bowlingový klub Zlín, z.s. je nezisková organizace hráčů všech úrovní a příznivců bowlingu ve Zlíně a okolí.
Vysoká 2094, Zlín
+420 774 020 155
klub@bowlingzlin.cz
www.bowlingzlin.cz
@BowlingZlin.cz

Nezáleží na tom, kdo bowling hraje nebo jakým způsobem ho hraje, každý při něm může strávit příjemné chvíle.


Pojďte a vyzkoušejte si ho sami! Rádi vám pomůžeme a poradíme!