První akcí této letní série byl klasický turnaj jednotlivců

V herně Pádím se v pondělí 15.6.2020 sešlo 13 hráčů, aby odehráli šest kol základní části, která rozhodla o čtyřech finalistech.

Hned v prvních dvou hrách nasadil "k úniku" Jirka Čermák st., který pak relativně v poklidu dokráčel do finále, i když ho pronásledovalo hned několik "vlčáků". Nakonec se k němu přidali ještě Péťa Kowalczyk, který na základě jeho výsledků z poslední doby určitě pomýšlel na lepší skóre, a dva "nováčci" Jarda Matějíček a Honza Vaculík. Těsně za postupovými pozicemi skončili Laďa Doležal, Oťas Jelínek a Rosťa Illík, které od sebe dělil vždy jen jediný bodík... :)

Ve finále se hned první nepodařenou hrou "vyautoval" Jarda, takže o vítězi se rozhodovalo mezi zbývajícími třemi hráči. Hrálo se na součet dvou her od nuly plus průměr ze základní části. Nakonec se (i díky hendikepu) podařilo udržet vedení Jirkovi Čermákovi, který se tak stal vítězem prvního turnaje této série a kromě obvyklých cen si odnesl i originální pohár(ek) :), vyrobený speciálně pro tuto soutěž. Druhé místo obsadil Petr Kowalczyk, který jak v základní části tak ve finále dosáhl nejvyššího průměrného náhozu (156,5 a 161,0 bez hendikepů), a na třetí místo nakonec vystoupal Jan Vaculík, pro kterého je to první "pódiové" umístění.

Celou výsledkovou tabulku si můžete prohlédnout zde:

Pádím létem 2020 1

A protože se jednalo o první turnaj celé série, je pořadí po tomto turnaji i pořadím celkovým. :)

Na viděnou za čtrnáct dní při soutěži dvojic!

Bowlingový klub Zlín, z.s. je nezisková organizace hráčů všech úrovní a příznivců bowlingu ve Zlíně a okolí.
Vysoká 2094, Zlín
+420 774 020 155
klub@bowlingzlin.cz
www.bowlingzlin.cz
@BowlingZlin.cz

Nezáleží na tom, kdo bowling hraje nebo jakým způsobem ho hraje, každý při něm může strávit příjemné chvíle.


Pojďte a vyzkoušejte si ho sami! Rádi vám pomůžeme a poradíme!