Máme odehrány tři z pěti letních turnajů

V pondělí 13.7.2020 se v herně Pádím ve Zlíně sešlo pět trojic hráčů, kteří si toužili vybojovat nějakou tu dobrůtku jako cenu pro nejlepší a samozřejmě také nějaké další bodíky do výsledkové tabulky celé turnajové série.

Technika nás tentokráte nezlobila, všech pět drah šlapalo jak hodinky, takže se hráči mohli soustředit jen a jen na jejich výkony. A bylo se na co dívat!

Nejdříve se hrálo šest her základní části, přičemž po každých dvou hrách se hráči posouvali o jednu dráhu vpravo. Do finále postupovaly tři nejlepší trojice.

Při prvním "střídání" byli na prvním místě Krčmovi (Milan st., Milan ml. a Honza) o 37 bodů před družstvem ČeŠi (Jirka st., Jirka ml. a Maruška), třetí byli "Chlapi" (Jarda, Honza a Petr). Na čtvrtém místě jim už s větším odstupem sekundovali Valaši (Laďa, Rosťa a Jirka) následováni Hrdobci (Ota, Věrka a Vlastík) s podobným bodovým rozdílem.
První tři družstva už mezi sebe nikoho nepustila, jen si - aby to nebylo tak jednotvárné :) - umístění "na špici" mezi sebou prohazovala: při druhém střídání bylo pořadí Češi (+28 bodů), Krčmovi a "Chlapi", celá základní část pak skončila ještě větším srovnáním výsledků těchto tří družstev a pořadím Krčmovi (+18), "Chlapi" (+27) a ČeŠi.

A šlo se do finále. To se hrálo na dvě hry plus průměr ze základní části jako hra třetí. Vzhledem k tomu, že průměry všech družstev byly takřka shodné, rozhodovala především výdrž hráčů a tedy jejich závěrečné výsledky.

Nakonec ve finále nejlépe zabojovali ČeŠi, kteří se ze třetího místa dostali před oba zbývající soupeře a stali se tak vítězi tohoto turnaje trojic. Druzí jen o pouhých 14,5 bodu skončili Krčmovi a nejméně se zadařilo "Chlapům", kteří - byť taky celkem těsně - byli třetí.

Všichni finalisté dostali zasloužené odměny, udělaly se závěrečné fotečky a šlo se domů. Nespokolené tváře vidět nebylo... :)

Abyste si udělali přesnější obrázek o tom, jak "boje" probíhaly, je tady celá výsledková tabulka:

 Pádím létem 2020 3

Hrajeme ale sérii turnajů, takže nemůže samozřejmě chybět ani celková bodová tabulka, která se nám trošku rozrostla a také zajímavě promíchala:

 Pádím létem 2020 3all

No uvidíme, co s tímto stavem udělá následující "Devítka", která se hraje už za čtrnáct dní... :) Těšíme se!

A na závěr ještě pár foteček:

 

Bowlingový klub Zlín, z.s. je nezisková organizace hráčů všech úrovní a příznivců bowlingu ve Zlíně a okolí.
Vysoká 2094, Zlín
+420 774 020 155
klub@bowlingzlin.cz
www.bowlingzlin.cz
@BowlingZlin.cz

Nezáleží na tom, kdo bowling hraje nebo jakým způsobem ho hraje, každý při něm může strávit příjemné chvíle.


Pojďte a vyzkoušejte si ho sami! Rádi vám pomůžeme a poradíme!