V pondělí 9. prosince 2019 se chceme v herně Makalu "stylově" rozloučit s letošním bowlingovým rokem :)

Konec každého kalendářního roku se vyznačuje mimo jiné i uvolněním atmosféry, odhozením stresu, očekáváním Vánoc, setkáváním se s přáteli...

Chceme k této pohodě také trošku přispět, a proto jsme se rozhodli, že pro všechny zájemce uspořádáme malý zábavný turnaj ve formátu "osmička" (kdo neví, co to je, nechť si přečte náš článek Typy turnajů).

Sejdeme se již tradičně v 18 hodin a dvě až tři hodinky si podle chuti přítomných zahrajeme několik her v tomto zábavném formátu. Systém určíme na místě podle počtu účastníků a nálady. Může to být play-off, mohou to být bodované duely, můžeme poskládat dvojice, trojice... Uvidíme. Cílem bude především se dobře pobavit a setkat se "ještě naposledy před zimními bowlingovými prázdninami". :)

Startovné bude jen symbolické: 150,- Kč (platící členové BKZ jen 100,- Kč). Zbytek "zatáhne" náš bowlingový klub (tedy útratu samozřejmě ne, jen dráhy a drobné ceny!). :)

A abychom to pojali trošku "svátečně", budeme rádi, když budete mít na sobě nebo s sebou nějaký viditelný vánoční doplněk. Fantazii se meze nekladou, nejzajímavější, nejkreativnější či nejbláznivější rádi oceníme. :)

Hlaste se prosím předem a co nejdříve, ať máme představu, kolik nás asi bude, a můžeme se na to náležitě připravit! Děkujeme!

Těšíme se, že si i se ještě naposledy letos pořádně užijeme! :)8ička

Bowlingový klub Zlín, z.s. je nezisková organizace hráčů všech úrovní a příznivců bowlingu ve Zlíně a okolí.
Vysoká 2094, Zlín
+420 774 020 155
klub@bowlingzlin.cz
www.bowlingzlin.cz
@BowlingZlin.cz

Nezáleží na tom, kdo bowling hraje nebo jakým způsobem ho hraje, každý při něm může strávit příjemné chvíle.


Pojďte a vyzkoušejte si ho sami! Rádi vám pomůžeme a poradíme!