Máme za sebou další vydařený turnaj

Tak jsme si tentokráte vyjeli "kousek za město", abychom se podívali (někteří poprvé) do pěkné herny Bowlingbar na sídlišti Trávník v Přerově. A protože jsme si v přestávce mezi ligovými sezónami chtěli trošku odpočinout od "lítých bojů" a především se pobavit, odpovídal tomu i zvolený formát: 10ka (klasická hra), 9ka, 8ka, Low Game a znovu 10ka (komu by se zdálo, že mluvíme "cizí řečí", může si zajít pro patřičné informace např. do našeho článku Typy turnajů). :)

Sjelo se nás celkem jedenáct (rádi jsme mezi sebou přivítali i kamarády z Holešova a zlínského bowlingového "guru" Jardu Růžičku) a do plného počtu tří hráčů na dráhu nás doplnil místní bowler Marek. A mohlo se začít. I když výsledky nebyly pro tentokráte až tak důležité, z přiložené tabulky se můžete přesvědčit, že se bylo na co dívat. Však se také za některými hráči co chvíli srocovaly hloučky překvapených diváků z řad hostí místní plzeňské restaurace! :)

Na účastnících bylo jasně vidět, že se po celou dobu náramně bavili, k čemuž napomáhaly i "vložené soutěže a odměny" (kdo v Low Game jako první hodí čistý strike, kdo naopak 1 a 1, náhodně vylosovaný hráč dostal od organizátorů lahev sektu apod.). Vítězové obdrželi "mňamkózní ceny" a nezapomnělo se ani na cenu útěchy pro dvanáctého v pořadí.

Všichni jsme se loučili spokojení a s úsměvy na rtech. Povedlo se to! :)

BKZ Turnaj Přerov 20190203

20190203

Všechny obrázky si můžete prohlédnout zde:

 

Bowlingový klub Zlín, z.s. je nezisková organizace hráčů všech úrovní a příznivců bowlingu ve Zlíně a okolí.
Vysoká 2094, Zlín
+420 774 020 155
klub@bowlingzlin.cz
www.bowlingzlin.cz
@BowlingZlin.cz

Nezáleží na tom, kdo bowling hraje nebo jakým způsobem ho hraje, každý při něm může strávit příjemné chvíle.


Pojďte a vyzkoušejte si ho sami! Rádi vám pomůžeme a poradíme!