8ička          Vánoce, Vánoce (už fakt zase) přicházejí...!                                         IMG 20191210 WA0008v

V pondělí 19. prosince večer se v herně Makalu sešlo čtrnáct hráčů ze Zlína, Holešova a okolí, aby se společně a "stylově" rozloučilo s letošním bowlingovým rokem.

Uspořádali jsme pro ně "osmičkový" turnaj (jak se to hraje, to se můžete dozvědět např. v našem článku Typy turnajů) proložený ještě "dovednostními" mezihrami a soutěžemi. Soutěžilo se např. o to, kdo jako první dohodí split, kdo první srazí jen jednu kuželku, kdo první dosáhne náhozu 200 bodů apod. Cenami pro vítěze těchto "miniher" byly dobrůtky a sladkosti v mikulášskovánočním duchu. :)

Mimo to byla vyhlášena odměna 300,- Kč pro každého, kdo dosáhne náhozu 300 bodů (tzv. "perfect game"), tedy zahraje v jedné hře samé strike. To se nakonec podařilo jen Jardovi a Honzovi "Štamgastovým", které tato odměna obzvláště teď, před Vánoci, jistě potěšila! :) Honza nakonec i celý turnaj vyhrál.

Pokud vás zajímají konkrétní výsledky, můžete si je prohlédnout v tabulce níže, důležitější ale bylo, že se všichni dobře pobavili, užili si přítelskou atmosféru a s usměvavými tvářemi pak vyrazili čelit radostem a strastem závěrečného období roku. :)

Tak "Na viděnou!" a "Na bowlenou!" v roce 2020!

 A teď ještě slíbené výsledky a k nim i nějaké obrázky... :)

 BKZ Vánoční Osmička 20191209 výsledky

Bowlingový klub Zlín, z.s. je nezisková organizace hráčů všech úrovní a příznivců bowlingu ve Zlíně a okolí.
Vysoká 2094, Zlín
+420 774 020 155
klub@bowlingzlin.cz
www.bowlingzlin.cz
@BowlingZlin.cz

Nezáleží na tom, kdo bowling hraje nebo jakým způsobem ho hraje, každý při něm může strávit příjemné chvíle.


Pojďte a vyzkoušejte si ho sami! Rádi vám pomůžeme a poradíme!